rawertyn Ivory Cross Cut to płytka z naturalnego kamienia idealnie sprawdzająca się w łazience, w kuchni oraz na tarasie czy balkonie. Kolor kości słoniowej i jej matowość są jej największymi zaletami, gdy w grę wchodzi wyłożenie nią tarasu lub odkrytych konstrukcji pokrewnych. Lecz liczą się też jej pokaźne wymiary 40, 6 cm x 61 cm i grubość 1, 2 cm. One wbrew pozorom są zaletą dla tego który wykłada.

Trawertyn Ivory Cross Cut – interesujące płytki

Większa ilość mniejszych płytek byłaby jedynie większym problemem, bo przybyłoby jedynie złączeń lub fug, a cięcie mniejszej płytki jest też pewnego rodzaju problemem. Większe elementy to także o wiele szybsze klejenie bezpośrednio powiązane z mniejszym użyciem dystansów w kształcie krzyżyków. No a gdy w grę wchodzi wykładanie ich na styk, to przy równej podłodze w znaczący sposób znika problem spasowania ich ze sobą.

Kolejną zaletą Trawertyn Ivory Cross Cut jest to, że zabrudzenia nie są na niej szczególnie widoczne. Dlatego jeśli masz taras na którym często ląduje nanoszony przez wiatr pył i innego rodzaju sypkie zabrudzenia. To po wyłożeniu go tymi konkretnymi płytkami z trawertynu znika tak często konieczność zamiatania. Znika, bo na płytkach o kolorze kości słoniowej pyłopodobne brudy nie są aż tak wielkim koszmarem.

W łazienkach też problem zabrudzeń bezpośrednio powiązany z użyciem mydła w kostce nie jest aż tak duży. No bo to nie łazienka o dzikiej barwie. Z trawertynowymi dużymi płytkami bez fug nabiera smaku i staje się miejscem narodzin poetyckiego ducha, który nie zbliża się do urządzonych niedbale łazienek.

Łazienki z płytkami Trawertyn Ivory Cross Cut

No a łazienka w której pojawiły się płytki Trawertyn Ivory Cross Cut nie tylko zyskuje na funkcjonalności. Zyskuje też na stylu i to głównie na nim. Poza tym w tego rodzaju podłogę i ściany da się też wpasować inne ozdobne kamienne i ceramiczne elementy upiększające, które dodadzą łazience skrzydeł. Wisienką na torcie w tym wypadku staną się stylowe meble łazienkowe, które wraz płytkami i innymi elementami upiększającymi. Sprawią, że twoja łazienka zacznie przypominać cząstkę pozłacanego pałacu.